Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Nuo pat ryto „Smalsučių“, „Žiniukų“, „Voveriukų“ ir „Žirniukų“ grupėse vyko popierinių lėktuvėlių lankstymo dirbtuvės. Vaikai patys juos lankstė ir puošė. Mažesni vaikai su tėveliais lėktuvėlius pasigamino namuose ir  atsinešė į grupę. Pasigaminę lėktuvėlius vyresnieji vaikai iškeliavo prie Nemuno, kur vyko skraidymo varžytuvės. Reikėjo pilotuoti  per taikinius,  stebėjo, kurio lėktuvėlis toliau ar ilgiau skraidys. Rungtis organizavo meno(šokis) mokytojas Adomas S.   Ši veikla skatino vaikų fizinį aktyvumą, suteikė daug džiugių emocijų. “Pelėdžiukų”, “Meškiukų”, “Drambliukų”, “Boružiukų” grupių vaikams užduotis skraidymui su lėktuvėliais organizavo meno (muzika) mokytoja Deimantė V. ir  patiems mažiausiems “Ančiukų”, “Ežiukų” ir “Nykštukų” grupės vaikučiams padėjo skraidyti meno (dailė) mokytoja Milda G. Džiugios emocijos ir šypsenos vaikų veiduose išliko ilgai.