Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Ketvirta stovyklos diena. Mes suaugę primirštam vaikystės žaidimus…nevaržomą laisvę, norą sužinoti, atrasti, žaisti. Vienas iš mūsų vaikystės žaidimų buvo „Sekretas“.  Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Kristina S. ir Gina J. nutarė prisiminti vaikystės lauko žaidimus ir išbandyti su vaikais. Visų grupių vaikai ieškojo „Sekreto“ ir bandė padaryti jį patys. Vaikai gėrėjosi gėlių žiedeliais, juos skynė, uostė, dėliojo, įvardino spalvas, pavadinimus. Po organinio stiklo gabalėliu slėpė gėlių žiedelius, žolytes, popierinius drugelius. Viską užkasė, paskui ieškojo. Kiek atradimų ir teigiamų emocijų.