Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

5-oji vasaros stovyklos diena – „Ar pažįsti aštuonkojį?“
Su aštuonkoju visus vaikus supažindino meno(dailė) mokytoja Milda G. Ji parengė stendinę viktoriną „Ar pažįsti aštuonkojį?“ Priešmo-kyklinukai patys skaitė užrašytą klausimą, o mažiesiems perskaitė mokytoja Milda. Atsakymą buvo galima rasti vokelyje. Kai kurių atsakymai buvo paslėpti ir sužinoti galima tik nuskanavus QR kodą. Vaikai sužinojo: kiek pasaulyje rūšių aštuonkojų?, kiek kojų turi aštuonkojis? koks mažiausias aštuonkojis? Kokios spalvos aštuonkojo kraujas? Ir dar daug įdomių dalykų apie šį vieną iš protingiausių bestuburių gyvūnų. Grįžę į grupes vaikai gamino aštuonkojus ir jais pasipuošė lauko pavėsines. Ar žinote, kad aštuonkojis turi tris širdis??? O mes jau žinome.