Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Priešmokyklinukai vyko į A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą kur vyko edukacinė mokomoji veikla. Taikant netradicinius mokymo būdus, mokė mažuosius eismo dalyvius saugaus elgesio keliuose, pažinti kelio ženklus, ugdyti savisaugos, drausmės, atsakomybės jausmą.  Apžiūrėjo Kauno maketą, paklausė roboto-policininko, aptarė ženklus ir saugų eismą bei atšvaitų dėvėjimą. Praktiškai išbandė ženklus Saugėnų miestelyje. Ryto rate žiūrėjo Amsiaus filmuką apie pėsčiųjų perėją, apie žaidimą ant šaligatvio. Aptarė, kas gali atsitikti, nesilaikant kelių eismo taisyklių.  Mažesnieji vaikai lipdė, aplikavo šviesoforą, kelių ženklus. Saugaus eismo savaitės veiklas užbaigė renginys „Rieda ratai, rateliukai 2023“, kuriame kur prisiminė kelių eismo taisykles , smagiai šoko, dainavo, patirdami teigiamas emocijas.