Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Projektas skirtas plėtoti STEAM metodikos (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos) idėjas per muzikinę, kūno judesio, pažintinę veiklas. Nuotaikingai ir įdomiai paminėti Pasaulinę turizmo dieną, skatinant vaikų smalsumą pažinti planetos vandenynus, jų išskirtinumą, vaikus paskatino meninio muzikos ugdymo mokytoja metodininkė Deimantė Vaitkaitienė ir kūno kultūros mokytojas Adomas Sabaliauskis. Mokytojai ne tik supažindino vaikus su vandenynais, bet ir juos pristatė psasitelkiant STEAM veiklas:      Ramusis vandenynas – plūdrumas, gylio matavimas įvairiomis priemonėmis; Atlanto vandenynas – srovės ( pvz: vandens išsukimas su dažais, srovės buityje); Indijos vandenynas – šiltas ir šaltas vanduo (pvz: vandens temperatūros matavimas, kuo skiriasi gyvūnija); Arkties vandenynas – eksperimentai su ledu; Pietų vandenynas – gėlas ir sūrus vanduo (maišymo, ragavimo eksperimentai). Vaikai eksperimentavo su ledu, aliejumi, gėlu ir sūriu vandeniu, ieškojo ir skaičiavo vandens gyvūnų šešėlius… Daug informacijos ir emocijų.