2022.10.20 Priešmokyklinės grupės “Smalsučiai” ir “Žiniukai” dalyvavo skaitymo skatinimo edukaciniame užsiėmime Šančių padalinio bibliotekoje, knygos pristatyme “Lapų vagis”. Po knygos pristatymo, bibliotekininkė Šarūnė pakvietė vaikus iš medžių lapų sukurti Pelėdžiukus. Vaikams labai patiko knyga apie lapų vagis. Grįžę į darželio kiemą, vaikai grėbė medžių lapus. Kilo mintis ką nors iš lapų padaryti gražaus. Lapus kimšo į maišus-rankoves. Po to matavo jų ilgį, plotį, mėgino apglėbti. Iš jų vaikai formavo geometrines formas, skaitmenis, kirmėlę, sraigę. Vaikai buvo skatinami išnaudoti rudens teikiamas galimybes, atrasti, kurti, patirti, eksperimentuoti  su gamtine medžiaga. Veiklos gamtoje praplėtė  skaičiavimo ir matavimo gebėjimus. Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Kristina S. ir Gina J.