Nuo mažens ugdydami vaiko pilietiškumą, kaip ir kiekvienais metais, prisijungėme prie pilietinės iniciatyvos “Atmintis gyva, nes liudija”, kad paminėti prieš trisdešimt dvejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių.  8.00 valandą dešimčiai minučių languose uždegėme vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes. Priešmokyklinukai daug sužinojo apie sausio 13-osios įvykius stende “LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA. ATSIMENAME KODĖL ESAME LAISVI” kurį parengė meninio ugdymo (dailė) mokytoja Milda G.. Meninio ugdymo (muzika) mokytoja Deimantė V. su vaikais šią dieną minėjo dainuodami apie Lietuvą, vaikai skaitė eiles, deklamavo. Grupėse statė, konstravo Televizijos bokštus, piešė, aplikavo Lietuvos trispalvę taip parodydami pagarbą didvyriams, kurie paaukojo savo gyvybes už mūsų laisvę.