Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Tobulinant vaikų gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti bei apjungiant vaikų grožinę literatūra, sportą ir draugystę, pasirinkta pasaka „Trys paršeliai“.  Perskaičius pasaką su vaikais diskutuota apie draugystę, pagalbą, toleranciją, kaip pasaka gali baigtis kitaip. Formuojant teigiamą vaikų požiūrį į fizinį aktyvumą, inicijuota netradicinė sportinė veikla…pastatyti trijų paršiukų namelius. Kiek džiugių emocijų ir teigiamų jausmų  atliekant sportines užduotis.  I užduotis : tikslo siekimas ir uždavinio įgyvendinimas.  Tolygiai pūsti orą pro burną, koordinuojant kvėpavimą oro srove, kad kamuoliukas savarankiškai judėtų.  II užduotis: uždavinio tikslumas ir kruopštumas tikslingai atkartojanti puodelių piramidę.  III užduotis: Komandinis darbas ir bendradarbiavimas statant namą iš detalių. Užsiėmimą parengė ir pravedė mokytojas Adomas Sabaliauskis.