Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Įgyvendinant vaiko sveikatos ugdymo ir sveikatingumo priemones darželyje, tradiciškai jau penkti metai vyko sportinė pramoga „SPORTUOJANTIS KORIDORIUS“. Darželio koridoriumi galima ne tik nukeliauti į muzikos ar sporto salę, atvykti į savo grupę. Darželio koridoriuje galima smagiai sportuoti. Koridoriuje buvo parengtos įvairios užduotys, kurias labai aktyviai ir linksmai stengėsi įveikti vaikai.  Netradicinis kūno kultūros užsiėmimas vaikams suteikė daug džiugių akimirkų,  teigiamų emocijų visai dienai. Už inicialyvumą ir sportinės pramogos organizavimą DĖKOJAME meno (šokis) mokytojui Adomui Sabaliauskiui ir jo pagalbininkėms: meno (muzikos) mokytojai Deimantei Vaitkaitienei, logopedei Editai Rinkevičei, psichologei Rasai Būdaitei.