Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Karšta vasara, purus smėlis, atpalaiduojantis bangų ošimas, gaivinantis jūros vanduo bei pasakiški smėlio laiškai įgyvendina įvairiausias fantazijas….Smėlis daro stebuklus ir yra mėgstamiausias vaikų „žaislas“. Jame galima įkurdinti  visą šeimą ir paskirsčius vaidmenis – suvaidinti gyvenimo istoriją. Patikėjus paslaptį akmenėliui apie savo baimes ar problemas – užkasti smėlyje. Pasiųsti žinią –laišką, panaudojus šakelę, pagaliuką, akmenuką…. Projekto tikslas  sudaryti sąlygas vaikams visais būdais tyrinėti smėlio savybes, žaidžiant su juo, naudoti kaip tyrinėjimo objektą ir pagalbinę veiklos priemonę, ugdyti rašmens pradmenis ant smėlio; kurti laišką pasitelkiant gamtinę medžiagą arba pasirenkant priemones pagal savo sumanymą. Projekte dalyvavo pedagogai su savo ugdytiniais iš visos Lietuvos.