Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI
Minėdami dieną be automobilio, “Žiniukų” ir “Smalsučių”priešmokyklinukai išvyko į praktinę – edukacinę kelionę. Keliavo mikrorajono gatvėmis ieškoti kelių eismo ženklų, juos stebėti ir aiškintis, ar visus pažįsta. Susikaupę ir dėmesingai ėjo per gatves vadovaujantis šviesoforu, bei kelio ženklais. Vaikai  vardino žinomus ženklus ir skaičiavo kiek kelio ženklų jie matė kelyje. Skaičiavimas daugeliui pasibaigė po 20, keliems- po 60, o mokytoja suskaičiavo 174 ženklus. Visiems buvo daug įspūdžių ir jau turimas žinias pasitikrino kelionėje. “Pelėdžiukų”, “Meškiukų”, “Drambliukų” ir “Boružiukų” grupių vaikai “Rieda ratai rateliukai” žaidė darželio kieme. Užduotis jiems organizavo meno mokytojai Deimantė Vaitkaitienė (muzika) ir Adomas Sabaliauskis (sportas -šokis).