Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI
Minėdami  Pasaulinę turizmo dieną, vaikai keliavo aplink pasaulį. Aplankė JAV, Kiniją, Prancūziją, Italiją ir Ganą. Žaidė žaidimą “Atkartok statulą” ir atliko technologijų užduotį Amerikoje. Sukūrė savo grupės melodiją su išmaniąja programėle scorio.com. Lankydami Aziją matavo iš susikibusių vaikų pastatytą “Kinų” sieną, skaičiavo žingsniais, centimetrais/metrais ir kiniškomis lazdelėmis. Prancūzijoje statė improvizuotą statinį, mėgindami pralenkti Eifelio bokštą. Italijoje kalbėjo apie gamtos mokslus, prisidėjimo prie eksperimento sėkmės – išsiveržė  pagamintas ugnikalnis. Afrikoje, meniškai išpaišytais veidais, šoko tradicinį šokį iš Ganos- SI Mama Ka. Projekto metu buvo skatinamas vaikų noras keliauti ir pažinti įvairias pasaulio šalis ir lavinamas vaikų kūrybiškumas per STEAM metodą.
Projektą parengė ir vaikams padėjo keliauti aplink pasaulį meno pedagogų komanda: Adomas Sabaliauskas (sportas), Deimantė Vaitkaitienė (muzika), Milda Gailiūtė (dailė).