Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Aš – Lietuvos pilietis! Stiprinant vaikų tautinį ir pilietinį tapatumą  ugdant istorinę atmintį, ištikimybę gimtajam kraštui, Tėvynei, minėjome 105-asias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Nuo mažiausių iki vyriausiųjų, visi dalyvavo ruošiantis sutikti Vasario 16-ąją. Vaikai piešė, aplikavo, konstravo, iliustravo ketureilius Lietuvai. Savo mažus darbelius skiriame Lietuvai, taip puoselėdami meilę ir pagarbą Tėvynei, istorijai ir tiems, kurie savo ryžtu ir drąsa padovanojo mums laisvę!