Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Lietuvos Mažųjų Žaidynių II pamoka – PUSIAUSVYRA. Pusiausvyra padeda išlaikyti stabilią kūno padėtį esant mažam atramos plotui arba atliekant įvairius judesius, pavyzdžiui, stovint ant vienos kojos, o koordinacija leidžia greitai išmokti naujų judesių, sujungti juos į derinius. Esant koordinuotam kūnui bei gebant valdyti kūno judesius netikėtose situacijose gerokai sumažėja tikimybė nukristi, paslysti, susitrenkti ar kitaip susižaloti. Štai kaip vaikams su mokytoju Adomu sekėsi lavinti pusiausvyrą.