Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, priešmokyklinių grupių  vaikai su mokytojomis Kristina S. ir Gina J. „Žiniukai“ ir „Smalsučiai“ pasitikrino savo žinias dalyvaudami viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvą“. Vaikams teko atsakyti į 20 klausimu. Kiekvienas klausimas turėjo 3 atsakymo variantus. Kuris gi teisingas?  Prisijungę prie zoom‘o, naudodamiesi programėle kahoot dalyvavo respublikinėje inovatyvaus konkurso-viktorinoje „Aš ir tu – pažinkime Lietuvą kartu!“.  Vaikai mėgavosi žaidimu ir patyrė daug teigiamų emocijų.