Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Vytauto Didžiojo karo muziejuje VI forte Karo technikos ekspozicijoje organizuojama edukacinė programa ,,Miestas-tvirtovė-Kaunas”. Edukacinės programos metu susipažinsite su Kauno fortifikacine gynybos sistema, Kauno tvirtovės fortais bei miesto mikrorajonų raida. Jums prireiks komandinio darbo ir kūrybiškumo įgūdžių, kuriuos panaudosite žingsnis po žingsnio statydami miestą-tvirtovę-Kauną! Taip skelbiama Vytauto Didžiojo karo muziejaus internetiniame puslapyje.

Pilietiškumo ugdymui netradicinėje aplinkoje priimtas iššūkis dalyvauti edukacinėje programoje skirtoje I-IV klasėms. Priešmokyklinių „Smalsučių“ ir „Žiniukų“ grupių vaikai kartu su savo mokytojomis G.Jurevičiene ir K.Sakale vyksta į Vytauto Didžiojo muziejų susipažinti su karo technikos ekspozicija bei išbandyti savo komandinio darbo bei kūrybiškumo įgūdžius.