Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis amžius – palankiausias formuoti įgūdžius, įpročius, gyvenimo nuostatas. Dalyvavimas projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“ tenkina vaikų prigimtinį judėjimo poreikį, skatina jų fizinį aktyvumą, formuoja vaikų fiziškai aktyvaus gyvenimo nuostatą. Meno (šokis-kūno kultūra) mokytojas A.Sabaliauskis aktyviai dalyvavo mokymuose ir pasirengė Lietuvos Mažųjų Žaidynėms.

Dabar jis su vaikais atliko pirmosios pamokos Ėjimas užduotis.  Vaikaims labai patiko.