Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Sausio 27 d. vyko vebinaras Teams platformoje įstaigos mokytojams pradedantiems „eTwinning“ dalyviams „Europos mokyklų švietimo platformos pristatymas ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui“. Seminarą vedė programos „eTwinning“ ambasadorė Utenos ir Vilniaus regione Loreta Tarvydienė. Vebinaro metu mokytojai registravosi į naująją platformą „eTwinning” su EU Login, buvo pristatytos Europos mokyklų švietimo platformos, programos „eTwinning“ galimybės, buvo pateikti projektų pavyzdžiai, mokėsi projektą registruoti naujoje platformoje bei aptarti kiti rūpimi klausimai.