Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena. Šiandien – pavasario lygiadienis. Ir dar – Tarptautinė laimės diena. Ši diena mus ragina prisidėti prie Žemės saugojimo. Prisiminėme su vaikais, kad reikia tausoti žemę: nelaužyti medžių, rūšiuoti atliekas, nešiukšlinti, globoti, visa, kas gyva, taupyti popierių, elektrą…  Rytmečio metu, vaikai grojo muzikos instrumentais iš antrinių žaliavų, popieriaus lapais. Mažų ir didelių darbeliai skirti žemės dienai ir pavasario lygiadienui paminėti!