Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

2021 metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas!  Mūsų darželio bendruomenė jau kelinti metai dalyvauja Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos inicijuotame šios dienos minėjime. Vaikai darželyje su meno (dailės) mokytoja Milda G. gamino namus Tolerancijos miestui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šią veiklą tęsė namuose su vyresniais broliais, sesėmis ar su visa šeima kūrė ir gamino namus, kuriuos pristatė į darželį. Socialinė pedagogė Asta M. išanalizavo su vaikais žodžio Tolerancija reikšmę. Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Minėdami Tolerancijos dieną vaikai džiaugėsi savo kurtais namais, pasakojo kokiame mieste jie norėtu gyventi.  Vaikai vieningai nusprendė, kad visi namai skirtingi, tačiau visi vienodai svarbūs. Štai koks mūsų bendruomenės Tolerancijos miestas.